Michal Burkoň

Michal Burkoň

manažer týmu
Je tvůrcem celé myšlenky závodního týmu BARTH Racing. Michal má v týmu na starosti všechnu organizaci, tzn. výběr závodníků, mechaniků dalších členů týmu, výběr závodů, ... Ve svém pracovním životě se věnuje řízení firem skupiny BARTH, které zahrnují aktivity BARTH GO, Autocentrum BARTH, Motocentrum BARTH, BARTH Reklamka a BARTH Caravan s celkovým obratem přes 3 miliardy Kč a více jak 250 zaměstnanci. Rallye Dakar a i další závody ho baví, a umožňují mu získávat nové zkušenosti a podněty, které pak aplikuje do řízení firem skupiny BARTH.

Zdeněk Tůma

Zdeněk Tůma

kategorie čtyřkolky
Zdeněk se závodění věnuje již 13 let. Během nich se mu podařilo získat mnoho cen v různých závodech. Od roku 2011 se drží v TOP 5 na OFFROAD Maratonu ČR a v roce 2015 získal nejen 1. místo v kategorii MISTR Quad, ale stal se dokonce absolutním vítězem. V roce 2016 obdržel 2. místo Intercontinental Rally a 3. místo na Merzouga Rally. V lednu 2017 se postavil na start své první Rallye Dakar v Jižní Americe, kterou dojel na úspěšném 12. místě. V roce 2020 na Dakaru vybojoval v Saudské Arábii 9. místo. V roce 2022 ve 44. ročníku Rallye Dakar, při své 4. účasti, obsadil fantastické 4.místo! Tedy své nejlepší umístění. Stal se také nejlepším Čechem Dakaru.

Vlasta Korec

Vlasta Korec

týmový moderátor
Jeho úkolem je testovat Vokswagen Tiguan Allspace, poznávat krásy Saudské Arábie a podívat se za oponu Rallye Dakar. O všem vás bude informovat ve svých videích.