David Pabiška si celý závod vedl velice dobře a jednotlivé etapy dojížděl v TOP5. Bez velkých komplikací se dostal až do cíle s celkovým časem 16:37:45, který pro něj znamenal celkové 3. místo. Lepší v této rallye byl pouze Slovák Boris Vlha, který měl náskok 17 minut a 20 sekund před Davidem, a Ital Paolo Ceci, který Davidovi ujel o hodinu a 11 minut.

Martin Plechatý jel celý závod velice dobře a za celou dobu ho zaskočila pouze jedna porucha motoru, která ho stála 20-ti minutové zdržení. Avšak i díky ní obsadil perfektní 1. místo v kategorii čtyřkolek s neuvěřitelným náskokem 15-ti hodin na druhého!

V první etapě bohužel Ollie Roučková měla smůlu, když se při předjíždění nákladního automobilu čelně střetla s velkým kamenem. Naštěstí vyvázla bez zranění, což se však nedalo říct o její čtyřkolce, která musela být odtažena pořadateli. Protože náhradní díly na opravu škod po srážce se nedaly nikde sehnat, zařídil se jejich bleskový transport z Čech, kdy během 24 hodin byly díly dopraveny z dílny Ollie v ČR až do rukou jejího mechanika Venci v Albánii, který předvedl perfektní výkon, když během noci dal celou čtyřkolku do pořádku a Ollie tak mohla vyrazit do další etapy. Bohužel i tak musela dvě etapy vynechat, tím pádem získala čas posledního závodníka, který v té etapě dojel, ale i tak díky velké snaze v dalších dnech obsadila celkové 3. místo v kategorii čtyřkolek a také se umístila první mezi ženami.

Rudolf Lhotský se na Rally Albania velice těšil. První etapa se mu vydařila, když se umístil na 14. místě. Druhou etapu jel na průběžném 5. místě, když se v nepřehledné zatáčce čelně srazil s protijedoucím Mitsubishi Pajero. Následně byl pořadateli transportován do American Hospital v Tiraně a díky okamžité pomoci ostatních závodníků, a především Davida Pabišky, nepřišel k vážnějším zraněním. Odtud byl v pátek transportován do České republiky, kde mu byla diagnostikována odštípnutá kost v koleni a přetrhané vazy. V úterý úspěšně podstoupil nutnou operaci a za měsíc již bude moci opět závod. Bohužel kvůli této nehodě závod nedokončil a nebyl hodnocen.

Všichni závodníci i ostatní členové týmu si ale i přes komplikace Rally Albanii velice užili, získali nové zkušenosti a již se těší na další závody.