Letošní rok se nese v duchu oslav 25 let od založení Autocentra BARTH.

K této příležitosti jsme uspořádali event pro naše VIP zákazníky a partnery, bez kterých by Autocentrum BARTH nebylo na pozici jednoho z největších prodejců vozů v České republice.


Akce se konala ve státní svátek ve čtvrtek 17.11. 2022 v prostorách našich showroomů Volkswagen, ŠKODA a SEAT v Pardubicích na Dubině. Naše pozvání nakonec přijalo více jak 350 zákazníků a partnerů, kteří s sebou mohli vzít i své děti, pro které byl připravený bohatý program. Tento model akce jsme zkusili vůbec poprvé, aby mohly přijít celé rodiny a akci si mohly užít všechny věkové kategorie. Nakonec se to ukázalo jako dobrý nápad, protože showroom ŠKODA zaplnilo navíc více jak 150 dětí. Celkově akci navštívilo více jak 500 návštěvníků, čehož si vážíme.

Celý večer se nesl v přátelské atmosféře, která k takové oslavě patří. Hosté si užili bohatého cateringu a na pódiu se vystřídala řada hostů a účinkujících. Po zahájení od moderátora akce Pavla Cejnar se nejprve ujal slova Michal Burkoň, jako předseda představenstva a následně pozval na pódium zástupce importéra vozů Volkswagen, Audi, SEAT, tedy Porsche Česká republika, jednatele pana Jana Hurta, kterého následoval pan Vratislav Strašil, který je šéfem leasingové společnosti Volkswagen Financial Services. Pogratulovat Autocentru BARTH přišel na pódium také Petr Krajča - šéf motocyklové divize BMW Motorrad. Mezi zástupce značek se zařadil také Mgr. Aleš Novák, Head of SEAT&CUPRA, Porsche Česká republika s.r.o., který mimo jiné naznačil novou spolupráci Autocentra BARTH a nové španělské značky CUPRA.

Všichni přítomní se také těšili na příjezd dakarského závodníka Zdeňka Tůmy, který zhodnotil nedávný závod Africa Eco Race a představil své plány na Rallye DAKAR 2023. K pódiu přijel na své nové čtyřkolce Yamaha za dohledu kamer České televize. S týmem BARTH Racing je také spojený moderátor Vlasta Korec, který nezapomněl zmínit natáčení pořadů (Dakar za oponou a Africa Eco Race za oponou), které přináší pohled do zákulisí dálkových rallye. Nakonec se s Pavlem Cejnarem pobavili o tematických pořadech, které natáčí pro skupinu BARTH, tedy BARTHOVINY a MOTOBARTHOVINY.

Mezi gratulanty nechyběli také zástupci hokejového klubu HC Dynamo Pardubice, jmenovitě útočník Tomáš Hyka, obránce David Musil, předseda představenstva Mgr. Ondřej Heřman a obchodní manažer Miroslav Novotný. Zástupci Dynama předali Michalovi Burkoňovi dres s číslem 25 a láhev šampaňského s podpisy všech hráčů.

Po úvodním programu přišla na řadu také zábava. Hosté se mohli vyfotit ve fotokoutku, třeba na motorce BMW a celou paletu motorek si mohli prohlédnout ve vedlejším showroomu. Servisní dílna byla určena pro občerstvení, u kterého si mohli hosté prohlédnout vystavené předváděcí vozy včetně top modelů jako například Audi e-tron GT. Pro děti byl připravený zábavný program včetně oblíbené virtuální reality. Ten, kdo si chtěl odpočinout, mohl sledovat filmy v kině s popcornem a colou. Také pro děti byl připravený bohatý catering včetně buchtiček se šodó nebo třeba čokoládovou fontánou.

Na pódiu se poté objevil kouzelník a komik Richard Nedvěd, který opět předvedl skvělou a zábavnou show, na kterou přítomní jen tak nezapomenou. Poté se již všichni těšili na hvězdu večera, kterou byl čerstvý dvojnásobný vítěz ankety Český slavík, Marek Ztracený. Marek zahrál se svým kolegou Patrikem Bartkem a hosté si většinu jeho písní s radostí zazpívali s nimi. Třešničkou na dortu pak bylo společné focení s Markem, a tak si každý domů odnesl fotku s našim aktuálně nejoblíbenějším zpěvákem. Mimochodem i dort na oslavě byl.

Nakonec nastoupil Pavel Cejnar se svou diskotékou a skvěle tak uzavřel velmi povedený a příjemný večer, po kterém si hosté domů odnesli, mimo spousty zážitků, také láhev BARTH vína. Tak na zdraví, Autocentra BARTH.

Děkujeme všem, kdo se této neobyčejné akce účastnil a byl tak součástí perfektní atmosféry této akce.

Vedení skupiny BARTH

Podívejte se na video, které zachycuje nezapomenutelnou atmosféru této oslavy:

Kompletní fotogalerie z akce