Motocentrum BARTH, autorizovaný prodejce motocyklů značek BMW Motorrad, Yamaha, Aprilia, Moto Guzzi, Vespa a Piaggio, zve fanoušky jízdy v jedné stopě do rekonstruovaného Motocentra BARTH, jehož součástí je i atraktivní showroom se všemožnými moto doplňky. Prodejna je znovuotevřena od 24. dubna v areálu Autocentra v Pardubicích na Dubině.

Rekonstruované Motocentrum BARTH

Centrum moderního motocyklisty se vším všudy. Takový byl plán ředitele Autocentra BARTH Michala Burkoně, když se pustil do rekonstrukce původního Motocentra. „Pod jednou střechou nabízíme vše. Prodáváme nové i ojeté motocykly, které zároveň za zajímavé ceny vykupujeme. Myslíme na údržbu, takže provozujeme motoservis. Na showroomu je k dispozici pestrá paleta kvalitního oblečení, přileb, kufrů a dalších doplňků či příslušenství. A nechybí ani Motopůjčovna,“ vypočítává.

Motocentrum a Motopůjčovna BARTH jsou v rámci skupiny Autocentrum BARTH samostatnou divizí. Letos poprvé nabídne pardubický prodejce otevřenou plochu, na které vznikla multibrandová nabídka šesti velkých světových výrobců motocyklů. „Velmi hezká a luxusní je především část vyhrazená pro BMW Motorrad. V rámci České republiky jde přitom o unikát – dosud se motocykly BMW prodávaly vždy pouze ve společných showroomech s automobily stejné značky,“ upozorňuje Michal Burkoň, podle kterého bude v showroomu Motocentra vystaveno na 50 motocyklů šesti značek.

Motocykly

Jaké jsou prodejní ambice Pardubických? „Za rok 2019 bychom rádi prodali nějakých 200 motocyklů. Devadesát značky Yamaha, padesát značky BMW a 60 za celý koncern Piaggio Group,“ přibližuje ředitel Burkoň s tím, že na překážku by nemělo být ani to, že vyjma motocyklů Yamaha jsou ostatní prodávané značky v rámci prodeje Motocentra nové a prodej BMW Motorrad vypukne až začátkem května. Dosud přitom BARTH držel průměr 20–25 prodaných motocyklů během sezony a 10–12 motocyklů mimo sezonu.

Mezi nejzajímavější prodávané kousky letošní sezony budou podle Michala Burkoně patřit mimo jiné modely BMW R 1250 GS či Moto Guzzi V85TT, která je jednou z neočekávanějších novinek v segmentu cestovních endur. „Hodně si slibujeme rovněž od Yamahy Tracer 900 GT, která splňuje i ty nejnáročnější požadavky cestovatelů. A abych nezapomněl na začínající motorkáře, pro ně jsou připravena dvojčata od Aprilie – enduro RX 125 a motard SX 125,“ vypočítává ředitel Autocentra.

Novinky pak hlásí i Motopůjčovna – počet motorek určených k zápůjčce letos stoupl na dvacet. Nejvíce žádaná jsou přitom cestovní endura. „V této kategorii budou dostupné všechny letošní novinky v čele s modely BMW R1250 GS Adventure, BMW R850 GS Adventure, Moto Guzzi V85 TT, Triumph Tiger 1200 XRT či Yamaha XT1200Z,“ dodává Michal Burkoň s tím, že nově byl zaveden i zvýhodněný „víkendový tarif“. Ten spočívá v tom, že za půjčení od pátku do pondělí se účtují jen dva dny.

Přejít na web Motocentra BARTH