Chcete zažít netradiční běžecký zážitek?

Chcete si přeběhnout Taxis, Velký vodní příkop či Irskou lavici?

Chcete na vlastní oči vidět čerstvě zvolené České Miss 2016?

Chcete změřit síly s pardubickými hokejisty?

Chcete si užít den plný zábavy s celou rodinou?
 
Běžecký závod, kterého se může účastnit celá rodina, dokonce i Váš psí mazlíček, vede po stopách Velké pardubické. Celou trasu si můžete projet i na kole. Těšit se tak můžete na Taxis, Velký vodní příkop, Irskou lavici, Zahrádky a další. Pro všechny závodníky je zdarma zajištěno občerstvení a funkční tričko BARTH Run. Pro ty úplně nejlepší z Vás máme připravenou hlavní cenu - obytný vůz na týdenDíky bohatému doprovodnému programu se akce určitě zalíbí i těm, kteří běhu neholdují.

Doprovodný program:

VSTUP do areálu ZDARMA. Vezměte celou rodinu a přijďte strávit příjemný sobotní den. 

Česká Miss 2016

Společnost BARTH je partnerem soutěže krásy Česká Miss 2016. Již tuto sobotu 2. 4. proběhne finálový večer, kde budou vyhlášeny 3 nejkásnější ženy České republiky a právě těmto čerstvě zvoleným kráskám budeme na naší běžecké akci vozy značky Peugeot předávat. Přímý přenos galavečeru můžete sledovat na televizi Prima, i my jsme zvědavi, které z finalistek vůz předáme. 
Celým programe Vás provede známý moderátor Pavel Cejnar
 

BARTH Racing tým

Závodní tým BARTH Racing se v lednu 2016 účastnil nejtěžší rallye světa a to Rallye Dakar 2016 v Jižní Americe. Pro naše fanoušky a příznivce jsme připravili ukázku závodní techniky a vybavení. Přítomni na akci budou i sami závodníci, kteří Vám rádi povypráví o svých zkušenostech ze závodů. 

ROAD SHOW - Autosalon

Výstava a prezentace vozů značek Volkswagen, Audi, SEAT, ŠKODA, Kia, Peugeot, Honda. ,
Testovací jízdy s vybranými modely.

Motosalon

Na své si přijdou i příznivci jízdy na 2 kolech. Vystavené zde budeme mít motorky značky Yamaha a Triumph.

Výstava obytných vozů

K dispozici zde budou i vystavené obytné vozy z půjčovny BARTH Caravan, které si budete moci prohlédnout i zevnitř a udělat si obrázek o tom, jaké by to asi s nimi bylo na dovolené. Caravan na týden je také hlavní cenou pro vítěze kategorie mužů a kategorie žen na 13,8km.

HC Dynamo Pardubice 

Závodit spolu s Vámi bude pardubická hokejová reprezentace ve složení Nahodil, Ščotka, Tomášek, Zdráhal a Havlík. Sýkora a Čáslava bohužel kvůli zdravotním důvodům nemohou závodit, ale o to víc Vám budou na akci fandit. 

Program pro děti

Pro rodiny s dětmi máme připravenou běžeckou kategorii na 1km, kde si samozřejmě také vyzkoušejí překážky závodu Velká pardubická. Pro tuto kategorii je startovné zcela zdarma. Pro nevyřáděné malé běžce máme pak připraven i skákací hrad či malování na obličej.