13. 11. 2017

BARTH Racing představil svůj tým pro Dakar 2018. V sestavě nechybí pětinásobný vítěz Josef Macháček

13. 11. 2017
Novinky

Téměř sedm tisíc lidí zavítalo v sobotu na pardubický zimní stadion, kde se konal BARTH Day, oslava 20. výročí založení Autocentra BARTH. Během celodenní akce se uskutečnila více než stovka předváděcích jízd. Vrcholem bylo večerní představení závodního týmu BARTH Racing, který bude v lednu bojovat na Rallye Dakar. V jeho sestavě ani tentokrát nechybí legendární Josef Macháček na čtyřkolce. Na závěr si organizátoři pro diváky připravili koncert populární skupiny Mandrage a spektakulární laserovou show.

Více
11. 11. 2017

BARTH Racing vysílá na Rallye Dakar 2018 největší český tým

11. 11. 2017
Novinky

Dvě čtyřkolky, dva motocykly a jedno ostré soutěžní auto. Nebo také jedna legenda, několik zkušených závodníků a jedna velká premiéra. To je sestava závodního týmu BARTH Racing, která se vydá bojovat na tratě jubilejního 40. ročníku legendární dálkové soutěže Rallye Dakar. Jejími hlavními hvězdami jsou pětinásobný vítěz Dakaru Josef Macháček a David Pabiška, jenž dokončil všech jedenáct ročníků, kterých se zúčastnil. Společně s nimi vysílá pardubická stáj za velkým dobrodružstvím napříč Peru, Bolívií a Argentinou také Škodu Kodiaq, dva Volkswageny – Crafter 4Motion a 9místný Transporter z Autopůjčovny BARTH Rent, a obytný vůz z půjčovny BARTH Caravan v roli doprovodných vozidel.

Více
28. 10. 2017

Motocyklista Lhotský vyhrál El Chott Rallye v Tunisu

28. 10. 2017
Novinky

Zkušený motocyklový závodník Rudolf Lhotský obsadil první místo v kategorii motocyklů na El Chott Rallye. Po týdnu dojel do cíle do tuniského města Douz. Zde plánuje Lhotský ještě trénovat a připravovat se na Dakarskou rallye. „Nepočítal jsem s tím, že budu nejlepší mezi motorkami. Podmínky byly náročné,“ prohlásil člen týmu BARTH Racing. Po prvním týdnu je na vedoucí pozici čtyřkolek Josef Macháček, který pokračuje dál. Naopak posádka Boris Vaculík a Martin Plechatý s vozem Ford F150 EVO museli ze soutěže odstoupit.

Více
27. 10. 2017

Matador Macháček testuje operované rameno na rallye v Tunisu

27. 10. 2017
Novinky

Jako přípravu na dakarskou rallye bere Josef Macháček soutěž, do které v pondělí odstartoval. Zkušený jezdec na čtyřkolce na Sahara Rallye El Chott hodlá prověřit rameno, které si poranil na letošním ročníku nejtěžší pouštní soutěže. Ačkoliv svoji účast hned po příletu do České republiky zpochybňoval, plánuje do Jižní Ameriky opět vyrazit. „Tím, že jsem Dakar několikrát po sobě nedokončil, beru další ročník jako nový začátek,“ přiznal Macháček z týmu BARTH Racing.

Více
09. 10. 2017

BARTH DAY - Představení dakarského týmu

09. 10. 2017
Homepage - hlavičky

Přijďte v sobotu 11. listopadu do pardubické Tipsport arény, kde bude k vidění dakarský bivak a bude zde představen kompletní dakarský tým.

Více