Během Rallye Dakar nás budete moct sledovat na mnoha komunikačních kanálech. Zde naleznete jejich přehled.

Facebook Všechny informace z Rallye Dakar naleznete přehledně na naší FB stránce, kam Vám budeme pravidelně přinášet průběžné výsledky ze závodu, rozhovory a souhrn všech videích.
Instagram  Aktuální dění z Rallye Dakar můžete sledovat na našem Instagramu, kam budeme během dne nahrávat aktuální fotoreporty.
YouTube Videa, ve kterých Vám budeme přinášet rozhovory se závodníky a další videa o zákulísí Rallye Dakar naleznete na našem týmovém YouTube kanále.
Česká televize - dakarské pořady Dakarské dění můžete též sledovat na České televizi v pořadech Dakar 2018 a Dakarské ozvěny, ve kterých Vás bude provázet Jirka Zíta spolu s hosty. Pořad je vysílán každý odpoledne a večer na ČT Sport a též je ke shlédnutí na iVysílání.
Česká televize - Dakar za oponou Vlasta Korec Vám bude během Rallye Dakar každý den přinášet nejen zajímavé informace ze zákulisí Rallye Dakar, ale též spoustu zajímavostí z oblastí, kudy vede trasa tohoto nejnáročnějšího závodu. Pořad je vysílán každý dakarský den po Dakarských ozvěnách a poté je ke shlédnutí na iVysílání.
TV Nova Nejnovější sportovní výsledky můžete též sledovat každý večer ve Sportovních novinách na TV Nova.
Nova Plus - Dakar s legendou Jak vnímá Rallye Dakar jedna z největších českých dakarských legend Josef Macháček? Sledujte jeho postřehy v novém pořadu Dakar s legendou, který bude průběžně během Dakaru vycházet na portále Nova Plus.
Rádio Impuls Vlasta Korec se Vám též bude pravidelně hlásit z Rallye Dakar ve svých vstupech na Rádiu Impuls.