Michal Burkoň

manažer týmu
Je tvůrcem celé myšlenky závodního týmu BARTH Racing. Michal má v týmu na starosti všechnu organizaci, tzn. výběr závodníků, mechaniků dalších členů týmu, výběr závodů, ... Ve svém pracovním životě se věnuje řízení firem skupiny BARTH, které zahrnují aktivity Autocentrum BARTH, Motocentrum BARTH, BARTH media a BARTH caravan. Rallye Dakar a i další závody ho baví, a umožňují mu získávat nové zkušenosti a podněty, které pak aplikuje do řízení firem skupiny BARTH.

David Pabiška

kategorie motocykly
Na motocyklu jel Rallye Dakar již 11x a vždy ji úspěšně dojel. David letos jede bez přestávky již 27. sezonu v moto disciplíně enduro a cross country. David Pabiška získal mimo jiné ocenění Světová cena FAIR PLAY UNESCO za záchranu života 2000 a Cena FAIR PLAY Českého olympijského výboru 2000, 2013 a 2015. 

Ruda Lhotský

kategorie motocykly
Ruda je zkušeným motocyklový závodníkem. V mládí sklízel úspěch na domácím poli, později se začal orientovat na velké mezinárodní závody jako Baja. Na FIM mistrovství Evropy dojel v roce 2013 po závodech v Itálii, Rumunsku, Maďarsku a Portugalsku na celkovém 2. místě. O rok později svou reputaci ještě vylepšil a stal se tak mistrem Evropy. Tento titul v roce 2015 opět obhájil. Startoval poprvé Dakar v roce 2016, kdy ale musel ke konci odstoupit pro zdravotní komplikace. V lednu 2017 ale už Rallye Dakar úspěšně dokončil.

Josef Macháček

kategorie čtyřkolky
Josef Macháček patří mezi české legendy na dálkových rallye, obzvláště na Rallye Dakar. Do roku 2009 se stal pětinásobným vítězem tohoto velice náročného závodu v kategorii čtyřkolek. Je historicky nejúspěšnější čtyřkolkář v kategorii Experimental v dálkových maratónských rally a jako jediný na světě získal 4 vítězství bez jediné penalizace. Od roku 2011 se začal věnovat závodění ve vlastně vyrobené bugině MD Rally Sport Optimus. Pro Rallye Dakar 2017 se rozhodl přejít opět do kategorie čtyřkolek, kterou ale kvůli zranění nedojel.

Zdeněk Tůma

kategorie čtyřkolky
Zdeněk se závodění věnuje již 7 let. Během nich se mu podařilo získat mnoho cen v různých závodech. Od roku 2011 se drží v TOP 5 na OFFROAD Maratonu ČR a v roce 2015 získal nejen 1. místo v kategorii MISTR Quad, ale stal se dokonce absolutním vítězem. V roce 2016 obdržel 2. místo Intercontinental Rally a 3. místo na Merzouga Rally. V lednu 2017 se postavil na start své první Rallye Dakar v Jižní Americe, kterou dojel na úspěšném 12 místě.

Boris Vaculík a Martin Plechatý

kategorie automobilů
Boris se věnuje již 15 let závodění v autocrossu a za tu dobu vyhrál mnoho českých a zahraničních pohárů. Letos se odhodlal posunout se trochu dál, a se svým vozem Ford F150 EVO se vydá na Rallye Dakar. Do role navigátora usedne Martin Plechatý, který se Dakaru účastnil již dvakrát v sedle čtyřkolky a jednou v roli navigátora spolu s Josefem Macháčkem.